0

מערכת ה-Anti Spam של חברת אינטרויזן אחסון אתרים מבוססת על שתי מערכות ותהליכים בלתי תלויים.

בתהליך הראשון נכנסת לפעולה מערכת אנטי ספאם גלובלית, שפועלת מעל לרשת המחשבים ומסננת את הדואר הנכנס, בטרם כניסתו לשרת.

המערכת פועלת בשיטת (RBL) שמטרתה הצבת מלכודות לאיתור מפיצי הודעות ספאם, חשיפתם וסימונם ובכך יודעת המערכת, לזהות כי מדובר על דואר זבל ולחסום אותו עוד בטרם הוא מגיע לשרת ונכנס לתיבת הדואר.

לאחר הסינון בשיטת: RBL, מופעלת מערכת: Spam Assassin בעלת שם ומוניטין בינלאומי, שתפקידה לבצע תהליך סינון נוסף לדואר הנכנס כדי לוודא כי הוא נקי מהודעות Spam. לקוח אינטרויז’ן יכול בעצמו להגדיר באמצעות ממשק ניהול את רמת הקשיחות המקובלת עליו לבדיקה והמערכת תסרוק את הדואר הנכנס.

בסיום הבדיקה תספק המערכת ניקוד (תוצאה לבדיקה). במידה שנמצא, כי הדואר לא חצה את רמת הניקוד שהגדיר הלקוח, תועבר הודעת הדוא”ל לתיבה.

בנוסף, הלקוח יכול להגדיר רשימות “לבנות” ו “שחורות” למקור הדואר על מנת לשפר ולהתאים את המערכת לצרכיו

תנאי שימוש:

אנא קרא את תנאי השרות בעיון. השימוש בשרות אנטי-ספאם, מאשר כי הסכמת לתנאים המפורטים במסמך זה ומותנה בכך ששילמת את מלוא תמורתו מראש ומלאת אחר כל התנאי השימוש האחרים המתעדכנים מעת לעת.

תנאים כללים למתן שרות אנטי-ספאם על ידי אינטרויז’ן (InterVision)

  1. תנאים אלו מהווים הסכם מחייב בינך לבין אינטרויז’ן.
  2. אינטרויז’ן תספק את השרות בכפוף לתשלום מלא ומראש ע”י הלקוח.
  3. אינטרויז’ן תספק את השירות ללקוח באופן רציף ככל האפשר למעט מקרי תקלות העלולות להתרחש מעת לעת, תקלות שאינן בשליטתה של InterVision או הפסקות יזומות של השרות לצורכי תחזוקה ושדרוג מערכות.
  4. השרות ניתן כמות שהוא (AS IS) לא תהיה ללקוח כל טענה, דרישה או תביעה כלפי אינטרויז’ן בגין השרות, התאמתו לצרכים, יכולותיו, מגבלותיו וכל נזק ו/או עגמת נפש שעלולים להיגרם מהשימוש בשירות.
  5. אינטרויז’ן לא תישא באחריות לכל נזק, קלקול, תקלה או כשל שיגרמו ללקוח ונובעים מהפסקות ו/או שיבושים במתן השרות ולא תישא בכל בפיצוי כספי.
  6. הלקוח לא רשאי להשאיל, להשכיר, למכור, למשכן, לשעבד, לאפשר שימוש או לתת זכויות כלשהן בשירות לכל גורם ללא אישור כתוב ומראש מ אינטרויז’ן.
  7. התנאים המפורטים לעיל הינם בנוסף לתנאים והסכם השירות, כפי שמפורטים כאן.

רוצה לשמוע עוד פרטים, לשאול שאלה או לקבל ליווי וסיוע?
אנחנו כאן בשבילך!