אחסון אתרים אינטרויז'ן073-222-4444  
אחסון אתרים המהיר והזמין ביותר בישראל !
   
  www.  
אחסון אתרים - שירות לקוחות מס 1
אודות איחסון שרת אינטרנט
אחסון שרת אינטרנט בחוות שרתים של Intervision ותהנה גם אתה משירות מקצועי ואמין, שרתי Windows או Linux מחוברים ישירות לצומת האינטרנט הישראלית


שרותי אחסון נבחרים:

רכישת דומיין

אחסון אתרים בחלונות

אחסון אתרים לינוקס

שרת VPS

שרותי ענן

אינטרויז'ן
מצגת אודות אינטרויז'ן

שרת וירטואלי SSD
שרת וירטואלי SSD

חדשות אחסון אתרים
חדשות אחסון אתרים

אחסון אתרים סופר מהיר
אחסון אתרים סופר מהיר

אחסון אתרים סופר מהיר
רוחב פס או תעבורת נתונים
אחסון שרת אינטרנט

חוות שרתים

אחסון אתרים - אירוח שרתים - מחשוב ענן.


שרתי חברת אינטרויז'ן אחסון אתרים, ממוקמים ב חוות שרתים דאטה סנטר ישראל של חברת InterSpace. חוות שרתים זו הינה מהמתקדמות בישראל בכל הקשור בטכנולוגית מחשוב ענן, אירוח שרתים באינטרנט ואפליקציות מקוונות.

אינטרויז'ן הינה חברת אחסון אתרים, שרתים וירטואליים או שרת אינטרנט יעודי היחידה בישראל שברשותה חוות שרתים עצמאית משלה, והמאחסנת את השרתים על תשתית עצמאית משלה, מה שמבטיח רמת תחזוקה וביצועים משופרים.

חוות שרתים זו היא החווה הירוקה באופן מלא הראשונה והיחידה בישראל, מה שהופך אותה לחווה ירוקה הוא השמוש בחשמל המופק מאנרגיה סולארית.

חוות השרתים נמצאת תחת פיקוח 24 שעות ביממה,7 ימים בשבוע הן על ידי אנשי אינטרויז'ן והן על ידי טכנאים ומהנדסים של חברת InterSpace.

חוות שרתים זו מקושרת דרך תקשורת בקוי תמסורת אופטיים מהירים במיוחד לספקי התקשורת המובילים בעולם ובחיבור ישיר של 10Gbps לצומת האינטרנט הישראלי (IIX) ובעוד קו אופטי של 10Gbps לספק אינטרנט בישראל, מה שמבטיח גיבוי מלא שרידות גבוהה וגישה מהירה מכל נקודה על פני כדור הארץ ובייחוד בישראל.

בקרוב, עם השלמת רשת התקשורת של מיזם הסיבים של חברת החשמל (IBC), חוות השרתים של אינטרספייס תתחבר ישירות לרשת זאת כשותפה עסקית של המיזם. בנוסף רשת התקשורת עוברת מהלך של שידרוג ושיפור לתמיכה מלאה של פרוטוקול האינטרנט החדש - IPv6

חוות שרתים מבוססת על ציוד תקשורת של חברות Cisco,Jumiper, המאפשר תעבורת נתונים רציפה ואמינה. באמצעות ציוד ותוכנה מתוחכמת, צוות חוות השרתים מנטר כל שרת אינטרנט אחת לדקה 7 ימים בשבוע,365 ימים בשנה.

מערכת השרתים והתקשורת בנויה לאפשר פעולה רצופה ללא תקלות והפסקות. מערכת גיבוי של מערכות החשמל בקרת טמפרטורה ממוחשבת וציוד כיבוי מתקדם מאפשרים התגוננות בפני אסונות.

בחוות השרתים מותקנות מערכות מיזוג נפרדות מתוצרת Liebert כולל מיזוג תת רצפתי ישירות לארונות התקשורת. מערכת מיזוג זו מאפשרת בנוסף לטמפרטורה אחידה גם הורדת לחות למינימום, מה שמשפר בצורה משמעותית את אמינות ואת אורך הזמן ללא תקלות של השרתים בחווה

שרתי האינטרנט בחוות השרתים מותקנים בארונות תקשורת איכותיים, המחוברים למערכות חשמל כפולות המאפשרות הזנת מתח כפולה לכל ארון. מערכות אל-פסק (UPS) כפולות ובנוסף גנרטור חשמלי מספקות גיבוי מלא למקרה של הפסקות או הפרעות בהספקת חשמל.

חוות שרתים וירטואלית

נכון לסוף 2014, חוות השרתים של אינטרספייס עוברת מהפכה טכנולוגית עם המעבר לחוות שרתים וירטואלית. חוות שרתים וירטואלית מספקת פתרון שירותי ענן ללא תלות בחומרה ובמיקום. קרא עוד: מחשוב ענן וחוות שרתים וירטואלית.


תמונות חוות שרתים

שים לב: התמונות מציגות צילום אמיתי של חוות שרתים להבדיל מחברות אחסון אתרים אחרות המציגות תמונות מתוך קטלוג תמונות

ספק אינטרנט מורשה
ספק אינטרנט מורשה
חברת אחסון אתרים אינטרויז'ן תספק לך אחסון אתרים, שרתים וירטואלים ומחשוב ענן זול מהיר ואמין.
אם אתה מעוניין בפרטים נוספים
אנא מלא את פרטיך ואנו נתקשר אליך בהקדם, או צלצל עכשיו: 073-222-4444

שם פרטי
שם משפחה
שם חברה \ שם עסק
כתובת דואר אלקטרוני
טלפון
 
שלח
 

חוות שרתים