0

תשובות לכל השאלות הנפוצות שלך בנושא WEBHOSTING

אחסון אתרים או אכסון אתרים?

נשמע מצחיק להציג באתר מילות מפתח באיות שונה, כמו אחסון אתר או אכסון אתר … אבל תתפלאו, יש משמעות שונה וגם דומה, לכל אחת מהמילים ולא מדובר בטעות כתיב.

הסבר: פירוש המילה אחסון, הנה מלשון: מחסן או storage ומשמעות המילה אכסון שלדעתינו יותר נכונה, הנה מלשון: אכסניה או hosting. בפועל מדובר במילים נרדפות לאותו סוג שירות.

מסתבר כי לקוחות פוטנציאלים הגולשים באינטרנט ובוחרים לחפש מידע רלוונטי במנועי חיפוש, נוהגים לחפש מילים, ביטויים וכדומה בצורות איות שונות. על כותב מאמר או דף נחיתה, להבין באיזה מילים נוהגים הגולשים לחפש מידע ולהצליח “לתפוס” אותם, להקל על הגולשים להגיע למידע אותו הוא מפרסם וכמובן לדאוג כי המידע יוצג גבוה ככל שניתן בתוצאות החיפוש ובכך לעקוף את המתחרים. שיטה זו של איות במילים נרדפות נקראת גוגליזם או בשפה מקצועית תהליך קידום אתרי אינטרנטSEO (Search engine optimization).

למה אחסון אתרים באינטרספייס הוא המהיר ביותר?

  • חוות השרתים של אינטרספייס, מקושרת באמצעות קו אופטי 10,000Mbps ישירות לצומת האינטרנט הישראלי (IIX), בעוד קו אופטי 10,000Mbps לספק אינטרנט ישראלי ובקו ישיר ומהיר במיוחד דרך הכבל התת ימי טמרס ללונדון לחברת התשתיות Level3, ובקו גיבוי דרך הכבל הותיק דור קודם מד נאוטילוס.
  • השרתים מחוברים ב- Hope אחד לצומת האינטרנט הישראלי כחיבור ממוקד Hosting שלא משמש גם קישור לגלישה.
  • מבדיקות שבוצעו נמצא, כי התקשורת הלוך ושוב, ביננו לבין ספקיות אינרטנט אחרות בישראל עורך כ- 2msec (2 מאיות השניה).
  • גם לחו”ל התקשורת מחוות השרתים היא המהירה ביותר בישראל, והחיבור הוא בקו 10,000Mbps ישירות לרשת LEVEL3 בלונדון ללא מנגנוני שייפינג ואחרים הנהוגים אצל ספקים אחרים. בכדאי לצמצם בהוצאות. לשם ההמחשה הקישור הלוך וחזור בין חוות השרתים ולונדון לוקח 54 מילי שניות.

האם יש תמיכה ב-Windows?

כן, שירותי אחסון אתרים ווינדוס של אינטרויז’ן מספקים פתרונות לסביבת Windows במגוון חבילות.
לכל בעל אתר קיימת יכולת להזמין את החבילה המתאימה עפ”י הצרכים האישיים שלהם הוא זקוק.

מהו אחסון אתרים ללא הגבלה?

אחסון אתרים ללא הגבלה היא הגדרה כוללת לחבילת אחסון אתרים ללא הגבלת משאבים. בפועל אצל כל ספק יש ויש תנאים מגבילים שהרי לא הגיוני לתת משאבים בלתי מוגבלים בסכום זעום. באינטרויז’ן לקחנו את השירות לכיוון הפרקטי והנדרש של סוג אחסון זה, כאשר האחסון הוא ללא הגבלת דומיינים סוג שירות המתאים למפתחי אתרים או לכאלה שסך כל הפעילות של כל האתרים הוא כמו אתר פעיל אחד.

מתי אפשר להתחיל להשתמש בתכנית האחסון?

שימוש בשטח האחסון הוא כמעט מיידי. לאחר הזמנת שטח האחסון החבילה תוקם אוטומטית ופרטי גישה ישלחו אליכם ותוכלו להעלות את הקבצים הרלוונטיים לשטח אשר הוקצה עבורה.

איך מקשרים בין שם הדומיין לאתר?

במידה שהדומיין נרכש מחברה אחרת, עליכם לדאוג כי או החברה תפנה את הכתובות ה DNS של הדומיין, לחוות השרתים של אינטרספייס כדי שגולשים אשר יקלידו את כתובת האתר שלכם, אכן יגיעו לאתר שלכם.

במידה שהדומיין נרכש מאיתנו, אנו נפעל עבורכם כדי לקשר בין שם הדומיין ושטח האחסון ולדאוג כי הגולשים יגיעו לאתר שלכם.

כמה זמן לוקח להזמין שטח אחסון אתר?

הזמנת שטח אחסון אתר הנו תהליך קצר ופשוט ולפני ההזמנה עליכם לדעת את הפרטים הבאים:
א. באיזו טכנולוגיה פותח האתר Windows או Linux?
ב. כמה שוקל האתר שלכם ולאיזה שטח אחסון אתם זקוקים?
ג. מה כמות תעבורת הנתונים שלה אתם זקוקים?
ד. האם אתם זקוקים לבסיסי נתונים?
ה. האם אתם זקוקים לתכונות מסויימות נוספות?

איך מזמינים שטח אחסון אתר?

גולשים לאתר www.intervision.co.il ובסרגל הכלים העליון בוחרים את סוג אחסון אתר המועדף עפ”י הפלטפורמה: אחסון אתרים בישראל, אחסון קוד פתוח, אחסון ללא הגבלה, אחסון אתרים ב-Windows או אחסון אתרים ב-Linux.

לאחר הבחירה יוצגו החבילות המבוקשות ובפרטים הנוספים של חבילת אחסון אתר ובסיום לעבור לעמוד ההזמנה ולפעול על פי ההנחיות. לאחר הזנת פרטי תשלום בתהליך ההזמנה המאובטח, השירות יוקם אוטומטי ופרטיו ישלחו אליכם מיידית בדוא”ל.

כמובן שניתן לפנות לצוות המכירות שלנו – בטלפון 073-222-4444 שלוחה 2.

מהו אחסון אתר?

על מנת שאתר האינטרנט שבניתם יהיה מקושר לאינטרנט, קבצי המחשב המרכיבים את האתר חיבים לשבת בשרת המובנה ומוגדר לצורך היותו שרת אינטרנט. קניית שרת אינטרנט, אחזקתו וקישורו לשדרת אינטרנט דורשים ידע טכני שאינו זמין ברוב העסקים וכרוך בעלויות לא מבוטלות.

למעשה חברות אחסון אתרים מתפקדות כמאין בעלי בתים של נדלן עיסקי המשכירים את דירותיהם לעסקים שונים. כל עסק ועסק בוחר בדירה מסוג שונה על פי צרכיו המיוחדים, עסקים מסוימים מנהלים חנויות, אחרים משרדים, מרכזי תמיכה או פעילות ארגונית. אחריותו של “בעל הבית” המשכיר את ה”דירה” בשרת האינטרנט היא לתחזק את הבנין –”שרת האינטרנט” באופן שיבטיח את זמינותו ועבודתו באופן רציף ואמין ובמהירות אופטימלית, להבטיח לספק לו שירותי חשמל ללא הפסקה, וכמובן להבטיח את נגישותו לאינטרנט.

בעוד מקצת מבעלי האתרים מתחזק את אתריו לבדו על גבי תשתיות ארגוניות, רובו הכמעט מוחלט של בעלי אתרים עסקיים מארח את אתריו בחברות web-hosting מקצועיות.

למה אחסון אתרים באינטרספייס הוא הבטוח ביותר?

  • אנו מספקים אבטחה מפני התקפות DDOS באמצעות מערכת Cisco Guard.
  • אנו מנטרים ובודקים נסיונות פריצה באמצעות מערכת IPS/IDS במעקב שוטף ע”י מומחים.
  • המערכות נבדקות יומית באמצעות גוף שלישי בלתי תלוי מוביל בעולם McAfee Secure (HackerSafe).
  • אנו מספקים מערכות Anti Virus. לקריאת מידע נוסף לחץ כאן.
  • אנו מספקים מערכות Anti SPAM. לקריאת מידע נוסף לחץ כאן.

האם יש תמיכה ב-Linux?

ודאי, שירותי אחסון אתרים לינוקס של אינטרויז’ן מספקים פתרונות לסביבת Linux במגוון חבילות.
לכל בעל אתר קיימת יכולת להתאים את החבילה המתאימה עפ”י הצרכים האישיים שלהם הוא זקוק.

האם יש תמיכה בבסיסי נתונים?

כן, שירותי אחסון אתרים של אינטרויז’ן מספקים מגוון פתרונות כולל סוגים שונים של בסיסי נתונים, כגון: MySQL, MSSQL, MSAccess. כמו כן, בחבילות שרת וירטואלי יש אפשרות ללקוח לבצע התקנה עצמאית של כל בסיס נתונים נדרש.

מה זה LAMP?

LAMP – ראשי התיבות של ארבע תוכנות קוד פתוח, המרכיבות את מערכת ההפעלה, מסד הנתונים  (Linux, Apache, MySQL, PHP/Perl/Python) וששילובן הוא בסיס תוכנה שעליו מבוססים שרתי אינטרנט בקוד פתוח.

אחסון אתרים בישראל או בחול?

תלוי במיקום הגאוגרפי של המשתמשים שלכם. אתרים אשר פונים לקהל ישראלי עדיף כי יאחסנו את האתר שלהם בישראל היות ומהירות הגישה לאתר תהיה קצרה יותר, ביחס לגישה לאתר אשר יאוחסן מחוץ לישראל וכמובן להפך. אנו מציעים פתרונות אחסון אתרים בישראל ובמספר מוקדים מסביב לעולם.

בשביל מה בכלל צריך לאחסן אתר?

על מנת שאתר האינטרנט שבניתם יהיה מקושר לאינטרנט, קבצי המחשב המרכיבים את האתר חיבים לשבת בשרת המובנה ומוגדר לצורך היותו שרת אינטרנט. קניית שרת אינטרנט, אחזקתו וקישורו לשדרת אינטרנט דורשים ידע טכני שאינו זמין ברוב העסקים וכרוך בעלויות לא מבוטלות.

חברות אחסון אתרים משכירות את תשתיות השרתים שלהן לעסקים שונים. כל עסק ועסק בוחר בשרת על פי צרכיו המיוחדים, (אתרי תדמית, חנויות, אתרים דינמיים, אתרים מורכבים וכו’).

מה היתרונות של אחסון בקוד פתוח?

קוד פתוח הן תוכנות שניתן לצפות בקוד המקור שבהן הן נכתבו, לשנות ולהתאים אותו לצרכים שלנו. היתרון בתוכנות קוד פתוח, שהן מאפשרות פיתוח מהיר יותר ואיכותי יותר באמצעות העבודה על תוכנות הקוד פתוח ע”י קהילות ממקומות שונים בעולם. אולם סביבת אחסון בקוד פתוח מציבה גם לא מעט אתגרים.

שרתים וירטואליים VPS

למי מומלץ להשתמש ב-VPS?

מפתחי אתרים, מפתחי אפליקציות ותכניתנים מוצאים ב-VPS סביבת עבודה נוחה וידידותית. הVPS אופטימלי לתמיכה ביישומי לינוקס וקוד פתוח אולם גם ניתן לקבל VPS הפועל בסביבת Windows. שרתים כאלה בסביבת Windows הם בעצם VPS מהיר בעל הקצאת זיכרון RAM גדולה יותר, חומרה דור שישי, ובעלי גישה לשרת ב-Remote Desktop. נדרשת יכולת טכנית מתקדמת לתפעול סביבת העבודה.

מהם היתרונות של ה–VPS?

היתרונות של שרת האחסון הוירטואלי הן בכך שהשירות מאפשר למפתחים ליהנות מהטוב שבכל העולמות: מצד אחד – פתרון ותשתיות מנוהלות, ומצד שני – גמישות חומרתית מלאה. שרתי ה-VPS מעניקים הקצאת זכרון RAM גדולה יותר, תעבורת נתונים רחבה לצד אפשרות התנהלות וגיבוי עצמאית. סביבת האחסון היא אלסטית – ניתן להרחיב את שירותי ה-VPS בקלות לנפחי פעילות וצריכת משאבים גבוה יותר.

עד כמה ה-VPS באמת עצמאי?

השרת עצמאי עד רמת מערכת ההפעלה. למפתח ישנה אפילו אפשרות אפילו לאתחל את מערכת ההפעלה של השרת הוירטואלי שלו כרצונו.

אני רוצה לארח מספר אתרים. האם ה-VPS יכול להתאים לי?

בהחלט, סביבת ה-VPS היא סביבה מושלמת להתנהלות אחסון עצמאית וניתן להתקין בה מספר לא מוגבל של דומיינים.

מהו VPS?

שרת פרטי וירטואלי (VPS) הינו שרת המוקצים לו מערכת הפעלה, שטחי דיסק, זכרון ותעבורת נתונים עצמאיים, כלומר סביבה המדמה שרת יעודי עצמאי, אולם בפועל הסביבה ממוקמת על שרת אחד בדאטה סנטר ומאפשרת חיסכון בעלויות חומרה ותחזוקה.

דומיינים

האם אתם רשם מוסמך של איגוד האינטרנט הישראלי?

כן, חברת InterSpace בע”מ הנה רשם מוסמך מטעם איגוד האינטרנט הישראלי.
לפרטים נוספים אודות רכישת דומיין.

מה זה דומיין (שם מתחם)?

שם דומיין הינו שם יחודי המשמש ככתובת של אתר ברשת האינטרנט, שמבדיל אותו משאר האתרים האחרים ברשת האינטרנט. לדוגמא: www.intervision.co.il.

אילו סוגי דומיינים ניתן להזמין?

רכישת דומיין ישראלי, באנגלית או בעברית: לעסקים, חברות ואנשים פרטיים הכתובת תהיה מסוג co.il. לעמותות, מוסדות ציבור ואירגונים הכתובת תהיה מסוג org.il. לספקיות שירותי גישה לאינטרנט (ISP) יש אפשרות לרכוש כתובות מסוג net.il. רשויות מוניציפאליות יכולות להחזיק בדומיין בסיומת muni.il. מוסדות אקדמיים (אוניברסיטאות ומכללות) יכולים לרשום דרכנו דומיינים בסיומת ac.il.
רישום דומיין בינלאומי: כתובות מהסוגים org. ,net. ,com. ניתן להזמנה ע”י כל אדם פרטי, גוף עסקי או ארגון. לחברת InterSpace בע”מ, הסכמי נציגות עם רשמים שונים ברחבי העולם וניתן להזמין באמצעותינו את הכתובות הבינלאומיות הבאות: info. ,biz.

איזה דומיין כדאי לי להזמין?

בד”כ, נכון יהיה לבחור בשם העסק שלך או שם הנושא של אתר האינטרנט שברצונך להקים.
לדוגמא: אם שם העסק שלך הוא InterSpace, אזי העדיפות היא לכתובת:
www.interspace.co.il או www.interspace.com .
אם נושא האתר שלך הינו מכירת ספרי בית ספר, אזי אפשרות לשם דומיין היא netsefer.co.il.
לגבי הסיומות של שם הדומיין, מכיון שכל סיומת תוכר בכל מקום בעולם, הרי שהשיקול לגבי בחירת הסיומת הינו שיווקי בלבד.
רכישת דומיינים המסתיימים ב-.com, .net, .org מתאימים לעסקים או אירגונים בעלי פעילות בינלאומית.
שמות דומיין המסתיימים ב-.co.il מתאימים לעסקים או יחידים המעוניינים להציג זהות ישראלית.
שמות דומיינים בעלי סיומות בינלאומיות, כמו .biz וכד’, יוצרות רושם של אתר ללא זהות לאומית, ויכולים לשמש אלטרנטיבה לשם דומיין שאינו זמין לרישום.

איך מזמינים דומיין?

כדי להזמין דומיין יש להכנס באתר לדף רכישת דומיין.
יש להכניס את השם הרצוי בחלונית החיפוש ולעקוב אחר ההוראות.

האם ניתן להזמין כמה דומיינים?

רכישת שמות דומיין אינה מוגבלת בכמות. במקרים רבים חשוב ורצוי להזמין את שם הדומיין במספר סיומות כדי למנוע מצב בו יפעל אתר באותו שם עם סיומת שונה.

כמה זמן לוקח תהליך רישום דומיין?

אנו מתחייבים לרשום את הדומיין תוך יום עסקים, אם כי ברוב המקרים תהליך הרישום מסתיים במספר שעות בודדות.

מתי אפשר להתחיל להשתמש בדומיין?

שימוש בשם דומיין ניתן להתחיל באחת האפשרויות הבאות:
א. לטובת קבלת דוא”ל על שם בית העסק (שם הדומיין שבחרתם לעצמכם) במקום שישלח לכתובת חינמית סתמית.
ב. השימוש העיקרי הנו עבור הפעלת אתר, המקושר לכתובת הדומיין שבחרתם ואליה יופנו הגולשים כדי לצפות בתוכן האתר.

האם מותר להשתמש בשם מסחרי?

שירות רישום שמות המתחם המסופק על ידי רשם שמות המתחם הוא טכני בעיקרו, ולאף גוף אין זכות קנויה לרישום שם מתחם כזה או אחר. עם זאת, זוהי אחריותו של הרושם לוודא כי רישום השם איננו פוגע בזכויותיהם של צדדים שלישיים, ובתהליך הרישום הוא אף מצהיר ומתחייב שאינו פוגע בזכויות כאלה.

לכמה זמן תקף דומיין?

דומיינים בעלי סיומת ישראלית ניתן להזמין לתקופה של עד שנתיים מראש.
דומיינים בעלי סיומת בינלאומית ניתן להזמין לתקופה של עד 10 שנים מראש.

האם נשלחות הודעות שתוקף הדומיין עומד לפוג?

InterSpace מתריעה מראש לגבי חידוש שם הדומיין באמצעות דואר אלקטרוני וברוב המקרים גם באמצעות הודעות מסרון (SMS).
ההתרעות הינן חוזרות ונישנות ומתחילות כשלושה חודשים לפני מועד תאריך החידוש, עד יום לפני תאריך התפוגה.
חשוב לעדכן את פרטי הדוא”ל במרשם הדומיינים, כך שההתרעות יגיעו לייעדן.

איך מחדשים דומיין?

חידוש דומיין ניתן לבצע בשלשה אופנים:
א. באמצעות הקישור הנמצא בהודעות הדוא”ל ששלחנו אליכם.
ב. באמצעות ממשק הניהול של הדומיין.
ג. באמצעות מחלקת שירות הלקוחות של InterSpace בטלפון 073-222-4444 שלוחה 6.
כדי שנוכל לחדש שמות מתחם המסתיימים בסיומת ישראלית על הדומיין להיות תחת ניהול רשם מוסמך InterSpace. במטרה לעשות זאת עליך למלא את הבקשה להעברת ניהול של הדומיין.

אחרי הזמנת הדומיין, איך אדע שהדומיין בחזקתי?

עם קבלת האישור הסופי מהרשויות, בעניין רישום שם הדומיין שהזמנת, תשלח אליך בדואר אלקטרוני הודעה המאשרת או דוחה את הזמנתך. במקביל, ניתן לבדוק באתר האינטרנט שלנו אם שם הדומיין שהזמנת, אכן נרשם על שמך. המידע המוצג באתר, מיובא ישירות ממאגרי המידע של רשויות הרישום.

DNS

מהו DNS?

מערכת ה-(Domain Name System) DNS נועדה להקל על המשתמש ברשת האינטרנט, את ההתמצאות על ידי שימוש בכתובות הנוחות יותר לשימוש ולזכירה, מאשר כתובת מספרית (באמצעותה המחשבים מזוהים ברשת האינטרנט: כתובת IP).

איך משנים DNS?

אם הדומיין שברשותכם הינו תחת ניהול רשם מוסמך InterSpace, ניתן לשנות את פרטי ה-DNS באמצעות ממשק ניהול דומיינים מתקדם. שימוש בממשק ניהול דומיינים היא הדרך המהירה והפשוטה.

האם אתם תומכים ב-IPv6?

רשת אינטרספייס תומכת באופן מלא בפרוטוקול האינטרנט החדש IPv6.

מהו Zone file?

במערכת ה-(Domain Name System) DNS קיימים קבצי ZONE עבור כל דומיין המתארים את כל המשאבים השייכים לאותו דומיין.

איך משנים Zone file?

שינוי ועדכון רשומות Zone דורש ידע והבנה בתחום ה-DNS.
שגיאות או רישום לא נכון יכול להשבית את פעילות המשאבים הקשורים בדומיין,
לכן, מומלץ שהשינויים יבוצעו ע”י אדם מיומן בתחום הDNS.
לאלה המעוניינים לבצע ולשלוט בעצמם בקובץ ZONE, אינטרספייס מאפשרת זאת דרך ממשק ניהול דומיינים מתקדם.

מהו Data base?

“דאטה בייס” הנו מאגר נתונים, בחלק מאתרי האינטרנט וברוב האפליקציות האינטרנטיות ישנו בסיס נתונים, אליו נכתב מידע ונקרא ממנו מידע בעת הצורך.

כל מאגר נתונים הנו סוג של טבלאות, יכול להיות לדוגמא גם DB של עובדי החברה, מס’ הטלפון שלהם, ת”ז וכתובת מייל. לדוגמא כל קובץ אקסל של מידע מסודר בטבלה הוא סוג של מאגר כזה.

באירוח אתרים אנו עובדים עם שני סוגים של מאגרי מידע, האחד MySQL – שהוא בבסיסו חינמי והשני מבית היוצר של מיקרוסופט ושמו MS-SQL.בחבילות האירוח שלנו מבוססות לינוקס וגם מבוססות “ווינדוס” ניתן להשתמש ב – MySQL , MS SQL מיועד לחבילות האירוח מבוססות WIN.

שירות אירוח “דאטה בייס” MySQL – לפי טבלת ההשוואה בכל חבילת אירוח, מס’ מאגרי מידע מקס’ נתון, מאגרי MySQL יושבים על אותו שרת עם קבצי האתר ותופסים חלק מהנפח של החבילה וכן כלולים בתשלום החבילה.

שירות אירוח “דאטה בייס” MSSQL – Microsoft SQL server , שירות זה מתאכסן על שרת נפרד, כלומר לקוח שמארח אתר ובסיס נתונים, האתר שלו יישב על שרת IIS ואילו בסיס הנתונים יישב בשרת אחר. למאגרי מידע אלו, תמחור בנפרד ואפשרות סימון לרכישה בהצעת המחיר.

דואר אלקטרוני

מה זה אימייל (דוא”ל)?

דואר אלקטרוני (בראשי-תיבות: דוא”ל, באנגלית: E-mail) הוא הודעה אלקטרונית המועברת ממחשב למחשב דרך רשת שרתים.

איזה סוגי קבצים ניתן לשלוח בדוא”ל?

ניתן לשלוח דואר אלקטרוני בפורמט טקסט פשוט או HTML וניתן לצרף להודעת דואר אלקטרוני גם קבצים.

האם אוכל לצפות בדואר באמצעות הדפדפן (WebMail)?

בהחלט. עם חבילת האחסון עבור אתרך תקבל גישה לממשק המאפשר צפייה בדואר אלקטרוני באמצעות דפדפן וללא צורך בתוכנות חיצוניות. היכנס ל http://webmail.domain.name (כאשר domain.name מייצג את שם הדומיין שלך, לדוגמה: webmail.intervision.co.il).
לאחר מכן, באמצעות שם וסיסמא ותוכל לקרוא ולענות על ההודעות שתקבל – כמובן שזה הוא חלק מהשירות ואינו כרוך בתשלום נוסף.

מה זה ספאם?

דואר זבל הינו דבר דואר פרסומי הנשלח בתפוצה רחבה על ידי מפרסמים, לנמענים שלא נתנו את אישורם לקבלת דואר זה. פעולה זו נחשבת ללא חוקית במדינות רבות ולאחרונה גופים ממשלתיים ובתי משפט החלו להלחם בתופעה.

האם יש אפשרות לקבל חבילת אחסון לדואר אלקטרוני בלבד?

קיימים לא מעט לקוחות שרכשו דומיין ובשלב ראשון אינם מעונינים להקים אתר אינטרנט. ללקוחות אלו אנו מציעים חבילת אימייל לדומיין.

אבטחת מידע

לשם מה צריך אבטחת מידע?

משימות אבטחת מידע באות לסייע לארגונים קטנים כגדולים, לשמור על המידע הקיים בארגון, למנוע פרצות למערכות המחשב וכדומה. המשימות מתחלקות למשימות טכניות, כולל רכישת אמצעים טכניים המסייעים בשמירה על המערכות ומשימות תפעוליות שמטרתן מניעת זליגת מידע רגיש אל מחוץ לארגון. מידע מפורט ומעשיר ניתן למצוא כאן.

מה זה אנטי וירוס?

מערכת אנטי וירוס הנה מערכת אשר מסייעת בסינון וירוסים אשר נשלחים ע”י גורמים עוינים למחשבים, כדי לגרום להם לנזקים שונים.

מה זה אנטי ספאם?

מערכת אנטי ספאם הנה מערכת אשר מסייעת בסינון ומניעה של קבלת דוא”ל, כגון כל מיני פרסומות או תוכן אותו לא בקשנו לקבל.

האם אתם מפעילים שירותי אבטחת מידע?

חברת אינטרספייס בע”מ מפעילה מגוון שירותים בתחום אבטחת המידע. בין השירותים: תעודות SSL מסוגים שונים ובדיקות ניטור לאתרים ומערכות אינטרנט כדי לסייע למפעילי המערכת להתמודד עם פרצות וחדירות למערכות הארגון.

מה זה מפתח הצפנה SSL?

מפתח הצפנה SSL הוא פרוטוקול לתקשורת מאובטחת ברשת האינטרנט.
מפתח הצפנה SSL אחראי על שלושה דברים:
א. הוא מאמת או מוודא שהשרת שאליו הגולש מחובר הוא אכן השרת הנכון.
ב. המפתח יוצר ערוץ תקשורת מאובטח, על-ידי הצפנת כל המידע המועבר בין דפדפן האינטרנט של הגולש, לבין השרת באתר (במידה והדפדפן שלך תומך ב-SSL). הדבר דומה למסמך המוגן בסיסמא רק מי שבידו הסיסמא יוכל לקרוא את תוכן המסמך.
ג. המפתח מאפשר לוודא כי המידע שנשלח ממחשבך האישי יגיע בשלמותו, ללא טעויות וללא שיבושים, אל האתר. במידה והשרת מוצא כי קיימת טעות כלשהיא במידע המשודר אליו, הוא ידרוש שידור חוזר אוטומטית מהדפדפן שלך. כך מתאפשרת העברת מידע בצורה מאובטחת וללא “שותפים” לא רצויים. לחץ כאן להזמנת מפתח הצפנה

מהו שירות “אירוח בטוח”?

חברת אינטרספייס בע”מ מציעה פתרון הכרחי לאתרי מסחר אלקטרוני – שירות אירוח בטוח המשלב מפתח הצפנה תעודת SSL בשם הדומיין שלך וכתובת IP ייחודית משלך להגדלת האמינות במנועי החיפוש. השירות מתאים לכל תכניות אחסון Linux או אחסון Windows.

מידע כללי

מה זה WWW?

World Wide Web(בקיצור “WWW”, ובתרגום חופשי לעברית “רשת כלל עולמית”), היא רשת של קובצי מידע המכונים דפי אינטרנט או דפי Web, המקושרים ביניהם על גבי רשת האינטרנט.

מהו URL?

ראשי תיבות של Uniform Resource Locator (מַעַן מַשְׁאַבִּים אַחיִד), הוא רצף של תווים בפורמט אחיד המשמש לייצוג המיקום של מסמכים ושאר דפי אינטרנט ברשת האינטרנט. באופן עממי ה־URL מכונה “כתובת האתר”.

מהו זכרון RAM?

זכרון RAM – זיכרון גישה אקראית, Random Access Memory, הוא שם כללי למספר רב של סוגי זיכרון מחשב, המתאפיינים כולם ביכולת המעבד לגשת ישירות לכל תא בזיכרון לפי כתובתו, לכתוב בו ולקרוא ממנו. סוג הזיכרון הנמצא בשימוש נפוץ ביותר בימינו הוא DRAM. זיכרון מסוג זה הוא זיכרון נדיף (volatile), כלומר מאבד את תוכנו עם ניתוק הזיכרון ממקור האנרגיה שלו. בנוסף, DRAM דורש רענון (refresh) מספר פעמים בשנייה כדי לשמור את תוכנו.

מהי רשת מחשבים?

רשתות מחשבים נפוצות כיום בכל העולם המפותח, והמוכרת בהן היא רשת האינטרנט. רשת מחשבים מאפשרת שיתוף במידע ובמשאבים כגון – מדפסות, זיכרון, כוח חישוב ועוד.

מהו פרוטוקול תקשורת?

פרוטוקול תקשורת הוא אוסף של חוקים המגדירים את אופן בקשת וקבלת נתונים במערכת תקשורת מסוימת.

מהו FTP?

FTP (ראשי תיבות: File Transfer Protocol) פרוטוקול תקשורת מבוסס TCP להעברת קבצים בין מחשבים בעלי מערכות הפעלה שאינן זהות בהכרח.

על החברה

מי אתם?

Intervision הינו מותג לפעילות אחסון אתרים בישראל של חברת אינטרספייס בע”מ. חברת InterSpace בע”מ הוקמה בשנת 1996, על מנת לספק לחברות מקומיות הזדמנות לקבל שירותי נוכחות באינטרנט, תוך שימת דגש על מקצועיות, אמינות והגינות.

כיום חברת InterSpace הנה מהחברות המובילות בישראל לאירוח אתרים, ניהול תשתיתי של אפליקציות אינטרנט מתקדמות ופתרונות e-business באינטרנט. החברה השקיעה ופיתחה חוות שרתים DataCenter-מתקדמת המשמשת כמרכז הטכנולוגי לפעילותיה. ל-InterSpace שיתוף פעולה הדוק עם חברות המובילות בעולם בתחומם, כגון NTT / VERIO, וכן גם עם Intel, PayPal, HP, Microsoft, GeoTrust ואחרות.

חברת InterSpace בע”מ פועלת ברשיון משרד התקשורת הישראלי כספק אינטרנט מורשה, תחת הסמכה ופיקוח איגוד האינטרנט הישראלי בכל מה שקשור לדומיינים וכנציג שב”א ומס”ב בכל מה שקשור לפעילות בנקאית.

כמובילה בתחום פיתוח פתרונות מסחר אלקטרוני מתקדמים, פיתחה החברה לפני מספר שנים מערכת לחיוב וסליקת כרטיסי אשראי (Tranzila) כדי לאפשר לסוחרים לחייב את לקוחותיהם באמצעות כרטיסי אשראי, פייפאל והוראות קבע בנקאיות (מס”ב). כיום אנו עושים שימוש במערכת הסליקה של Tranzila בכל החבילות שמספקות אחסון אתרי ECOMMERCE למחסר אלקטרוני

מה הותק שלכם?

חברת InterSpace בע”מ פעילה משנת 1996 – מעל 20 שנות מצויינות. בחברה 45 עובדים מנוסים בתחום אחסון אתרים ומערכות מסחר אלקטרוני.

האם אתם מספקים תמיכה טכנית?

מוקדי תמיכה פעילים עבורכם טלפונית בשעות גמישות:
בימים א – ה: מהשעה 08:30 ועד 20:00 בערב.
ביום ו וערבי חג: מהשעה 09:00 ועד 13:00 בצהריים.
בכל עת, ניתן לפתוח קריאת שירות כאן.

בנוסף, אנשי ה-IT של חוות השרתים (Data Center) מבצעים ניטור מערכות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ללא קשר לשעות התמיכה הניתנות במוקד השירות הטלפוני.

היכן מאוחסנים השרתים שלכם?

חברת InterSpace בע”מ פועלת ברשיון משרד התקשורת הישראלי כספק אינטרנט מורשה. הרשיון מקנה לנו יכולת להפעיל חוות שרתים בסטנדרטיים עולמיים וברמה הגבוה ביותר.

כל תכניות אחסון האתרים באינטרויז'ן כוללות

התחייבות ל-99.9% זמן אוויר
ממשק ניהול מתקדם
ממשק ניהול דומיינים
דוא”ל ו-WebMail
תמיכה טלפונית
גיבויים
אבטחת מידע
שרתים מוקשחים
שרתי אחסון אתרים

למה InterVision ?

InterVision חברת האחסון המובילה בישראל, מתמחה בפתרונות אחסון אתרים בישראל ובחו”ל.  אחסנו את האתר שלכם בשרתים שלנו ותהנו ממגוון חבילות אירוח על שרתי ווינדוס או לינוקס בדאטה סנטר היחידי בישראל שתוכנן למיקסום ביצועי Hosting.

אנו יכולים לספק לכם גם הצעות מחיר לבניית אתרים מחברות בניית אתרים – מכרז לבניית אתרים.

ביצועים

קישוריות רחבת פס (20Gbps) לצמתי האינטרנט המרכזיים.

-מאיצי תוכן וקונפיגורציות יחודיות

אמינות

-אחסון אתרים בשרתי לינוקס או ווינדוס עם אבטחה מוגברת.

-גיבויים יומיים ותשתיות גיבויי חשמל וקירור.

30 יום אחריות.

מקצוענות

-צוות מנוסה.

-תמיכה מקצועית.

-חברת האחסון הותיקה בארץ.

מבין לקוחותינו

upmaster logowebranch logo

רוצה לשמוע עוד פרטים, לשאול שאלה או לקבל ליווי וסיוע?
אנחנו כאן בשבילך!