0

חברת Intervision (אינטרויז'ן, מבית אינטרספייס בע"מ) הינה חלוצה בתחום אחסון אתרים, חברה מובילה במחשוב ענן ושרתים וירטואליים, וכן חברה ישראלית מובילה בתחום רישום דומיין וניהול חוות שרתים ותקשורת אינטרנט. Intervision פועלת ברישיון משרד התקשורת ואיגוד האינטרנט הישראלי ומספקת פתרונות אחסון אתרים, שרתים וירטואליים ומחשוב עננים איכותיים לאלפי גופים מסחריים, עמותות או אנשים פרטיים.

45 מקצועני אינטרנט

40000+ אתרים ודומיינים

20 שנות מצוינות

מבט מקרוב

צוות אינטרויזן
יש על מי לבנות

חברת האחסון אינטרויז’ן מחזיקה בשרתים מהירים עם מערכות הפעלה של Linux -ו Windows. השרתים מחוברים למספר קווי אינטרנט מהירים על גבי קווי תמסורת אופטיים , וכן ישירות לצומת האינטרנט הישראלית בקצב הגבוה המיועד ומוכוון למטרות אחסון אתרים ושרתים בלבד. השרתים מתוחזקים באופן שוטף ומנוטרים 24 שעות ביממה.

שרתי חברת Intervision ממוקמים בחוות השרתים דאטה סנטר ישראל, חברת אחסון אתרים היחידה בישראל המאחסנת את השרתים על תשתית עצמאית משלה, מה שמבטיח רמת תחזוקה וביצועים משופרים. חוות שרתים זו הינה מהמתקדמות בישראל בכל הקשור בטכנולוגית אירוח שרתים ואפליקציות On-Line. בנוסף חוות שרתים זו היא היחידה הירוקה בישראל ומזינה את עצמה מחשמל המופק מתאים סולארים

שרתי אחסון אתרים
כל הפתרונות בסל אחד

בין אם אתם צריכים שירותי אחסון אתרים, שרתי VPS, מחשוב עננים או פתרונות מסחר אלקטרוני, תוכלו למצוא אותם בInterVision, במחירים תחרותיים והוגנים, כאשר דגש רב ניתן לרמת השירות וליחס אישי ואיכפתי, לאמינותן של המערכות וטיוב מתמיד של מערכות התקשורת, האבטחה, הגיבויים והניטור.

אנחנו מאמינים בשירות המותאם אישית לצרכים של כל לקוח לכן, בין אם אתם לקוחות קטנים ובין אם אתם לקוחות עסקיים גדולים, תוכלו למצוא את אצלנו הפתרונות המתאימים לכם. אנו מספקים חבילות אחסון  ומגוון שרותים נוספים בעזרת מערך של שותפי תשתית וטכנולוגיה מובילים, המעניקים פתרון מלא לכל לקוח ולקוח.

הצוות המוביל

Teams not found

Add New Staff
רוצה לשמוע עוד פרטים, לשאול שאלה או לקבל ליווי וסיוע?
אנחנו כאן בשבילך!