0

אינטויז’ן מקבוצת אינטרספייס הינה חברת אחסון אתרים היחידה בישראל עם תשתית חוות שרתים ותקשורת בבעלותה – ועכשיו גם ירוקה.

 

אנרגיה ירוקה היא אנרגיה אשר מופקת ממקורות שאינם מייצרים מזהמים ולכן היא אינה מזהמת את הסביבה הטבעית,זאת בניגוד לאנרגיה המופקת מפחם, נפט וגז טבעי וגורמת לאפקט גז החממה. ישנם סוגים שונים של אנרגיה מתחדשת שמופקת מאנרגיה סולארית, אנרגיית מים ואנרגיית רוח.

 

תעשיית ה-IT בעולם היא תעשייה שמייצרת הרבה חשמל. ידוע שמרכזי מיחשוב הם זוללי חשמל עקב ריבוי המחשבים הנמצאים בתוך חלל שחייב להיות ממוזג באופן קיצוני ובשל אמצעי הניטור, המעקב והניתוח הרבים הנמצאים דרך קבע בחללים אלו. על פי מחקר של מעבדות ברקלי (Berkeley National Laboratory) מרכזי מיחשוב השתמשו בכמות מוערכת של 23 מיליון קילוואט בשנת 2005, כמות כפולה מזו של שנת 2001. עד היום הכמות הזו כבר הכפילה את עצמה מספר פעמים.

 

אינטרויז’ן שידרגה את חוות השרתים לחוות שרתים ירוקה תוך כדי עמידה בסטנדרטים הגבוהים שאינטרויז’ן היתוותה לאורך השנים וללא פגיעה בביצועים של חדר המיחשוב. אינטרוויז’ן הכינה תוכנית מורכבת שהתחשבה בצריכת האנרגיה של החווה תוך כדי שימת דגש על זרימת האוויר ופיזורו באמצעות מערכת בקרת האקלים.

המערכת הסולארית על גג המבנה

אחסון אתרים ירוק

solar-panels

המונה לייצור החשמל הסולארי שהותקן במשרדי החברה

counter-intervision

 

אינטרויז’ן הקימה על גג הבניין מערכת פאנלים סולארית שמפחיתה את התלות של החברה ברשת החשמל ומנצלת באופן מקסימלי את האנרגיה הסולארית. הציוד שנרכש עבור שידרוג חוות השרתים למרכז מחשוב ירוק, הינו ציוד חדשני אשר נועד לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות הסביבה ואשר יודע לנצל באופן הטוב ביותר את האנרגיה המתחדשת המתקבלת מהשמש.

 

אינטרויז’ן גאה להוביל את תחום האנרגיה הירוקה ולהיות החברה הראשונה בארץ אשר מיישמת את רעיון הפילוסופיה הירוקה במרכז המחשוב שלה.

למידע נוסף אודות אחסון אתרים ירוק או אודות חבילת אחסון שמותאמת לצרכים ולתקציב שלך

אנא מלא את פרטיך ואנו נתקשר אליך בהקדם, או צלצל עכשיו: 073-222-4444


    [recaptcha]