0
הכל אודות אחסון אתרים בישראל

הכל אודות אחסון אתרים בישראל

אחת מנפלאות האינטרנט היא בכך שרשת האינטרנט מסייע ביצירת כפר גלובאלי אחד גדול. לכל אחד המחובר לאינטרנט אפשרות להגיע לכל אתר אינטרנט בעולם. לכאורה, אין חשיבות למיקום של השרת – אולם בפועל יכולה להיות לכך משמעות רבה, גם במהירות האור הזמן מתקצר עם קטון המרחק.

כאשר מדברים על אחסון אתרים בישראל הכוונה בעיקר לשתי המשמעויות הבאות:

  1. מיקום שרתי אחסון האתרים בישראל
  2. חברות הוסטינג ישראליות

אם כן, מהי המשמעות של אחסון האתר בישראל, לעומת אחסון מחוץ לישראל?

כאשר אתר אינטרנט ממוקם לדוגמה במרכז ארצות הברית, זמן הגעת הנתונים לישראל יקח בממוצע 180 מילישניות בעוד תעבורת הנתונים בתוך ישראל יכולה לקחת מספר מילישניות בודדות בלבד. ההבדל הזה בזמנים אינו מהווה שינוי מהותי עבור המשתמש בהרבה אפליקציות, אך הוא מתחיל להיות בעייתי כאשר מדובר בכמויות מידע גדולות וההפרש בזמנים מצטבר ונהיה מכפלות של 180 מילי שניות ויכול להגיע ולהיות משמעותי ביותר.

באפליקציות מסוימות, כמו הזרמת וידאו, ההבדל מתחיל להיות משמעותי כבר מכמויות מידע קטנות ויכול לעשות את ההבדל בין אפליקציות שעובדות או שאינן עובדות.

שירותי אחסון בחברות ישראליות

בבחירת חברת אחסון ישראלית יש מספר יתרונות:

יתרון ראשון ומהותי הוא התקשורת והאחריות. קשה עד בלתי אפשרי לקבל טיפול מחברה בחו”ל במקרה של פגיעה בשירות אותו רכשת. חברות אחסון אתרים בחו”ל נוהגות במדיניות של “מה שאתה מקבל זה מה שיש” וללקוח אין גב או אוזן קשבת במקרה שמשהו משתבש.

חברות ישראליות כפופות לחוק הישראלי. במקרה של פגיעה או הזנחה ניתנה בידי הלקוח האפשרות לפנות להליכים משפטיים על מנת לטפל בבעיה. עוד לפני כן, השפה היא גורם חשוב – ההתנהלות מול נציג שירות ישראלי דובר עברית בדרך כלל נוחה יותר, הלקוח מסוגל להשתמש בעולם מושגים אותם הוא מכיר.

לעיתים שיחה מול נותן שירות בחו”ל נשמעת כשיחה מול רובוט, ובקשת תמיכה פשוטה יכולה להיות ארוכה כ”שיח בין חרשים”.

חברות אחסון האתרים בישראל מתחלקות לשני סוגים עיקריים

ספקיות האינטרנט, להן תשתיות וצוותים גדולים עבור תמיכה ושירות. בדרך כלל חברות האלו מעניקות שירותי אחסון אתרים כבדרך אגב משום שזו אינה ההתמקדות המקצועית העיקרית שלהם, מה שגורם לכך שהן לא מסוגלות להעניק זמני תגובה טובים באותה מידה כמו החברות המתמחות בתחום ורמת הידע והיכולות של אנשי השירות בהן מצומצמת.

חברות מתמחות (קטנות ובינוניות)

בישראל ישנן כמה עשרות חברות אחסון אתרים מסוגים שונים ועם פרופיל שונה – החל מעסקי חובבים של תיכוניסטים, חברות קטנות עם מספר מצומצם של עובדים, חברות בניית אתרים שמספקות אחסון כשירות משלים ועוד. מרביתן של חברות אלו צורכות שירותי חוות שרתים מספקיות האינטרנט (המוזכרות מעלה) ולכן הן תלויות בהן מבחינת השירות והביצועים.

חברת אינטרויז’ן

חברת אחסון אתרים אינטרויז’ן מקבוצת אינטרספייס משלבת את היתרונות של ספק אינטרנט עם חברה מתמחה. ברשותינו תשתיות עצמאיות, חוות שרתים וחיבור עצמאי לכבל האינטרנט התת ימי לאירופה או ברוחב פס של 10 גיגה לצומת האינטרנט הישראלי.

כחברה מתמחה באחסון אתרים, אנו מעסיקים צוותי תמיכה וסיסטם מהטובים ביותר ועומדים בתקנים מחמירים של אבטחת מידע ופרטיות.

לפרטים נוספים בנוגע אחסון אתרים או שרתים, פנה אלינו בטופס

או צלצל עכשיו: 073-222-4444