0
אחסון אתרים בחינם 000webhost

אחסון אתרים בחינם 000webhost

לאחרונה באחד מאתרי קידום אתרים הפופולרים, מישהו הכניס ידיעה בזו הלשון: “יש למישהו תחליף ל 000WEBHOST  הם כבר לא מתפקדים” והמשיך: השתמשתי דרכם מספר פעמים כשרת אחסון להקמת אתרי וורדפרס אבל משום מה בזמן האחרון כל הקמת אתר חדש מסתיים בעמוד שגיאה.

000WEBHOST הוא שירות אחסון אתרים בחינם ללא פרסומות. שוטטתי באינטרנט ומצאתי לא מעט דיבורים עליהם ובדכ”ל בקונוטציה שלילית. אף אחד לא יודע הרבה עליהם, כאשר הם מתחבאים תחת כל מיני פעילויות אינטרנטיות וניתן לתקשר איתם במידה והם עונים, רק בפורום או במייל.

בפורום של 000WEBHOST  מצאתי שהם מחפשים עובדים באינדונזיה וגם מחפשים עובדים דוברי ערבית. יכול להיות שהעולם המוסלמי הוא פוטנציאל עצום עבור חברה זאת אך השילוב עם חוסר השקיפות של החברה צריך לעלות סימני שאלה במיוחד ללקוחות מישראל.

נראה שיש להם גם אחסון אתרים חינם לריסלרים הנקרא YOUHOSTING. כבר בעבר ראיתי מספר הודעות בפורומים בעברית על מישהו המציע אחסון אתרים בחינם המתבסס על השירות שלהם. לא מובן לי מה האינטרס של מישהו לפתוח חברת אחסון אתרים בחינם המתבסס על שירות של מישהו אחר בחינם?

הסכנה לריסלר החינם הישראלי שהוא לוקח אחריות מסוימת על שירות של מישהו אחר בעבור נזיד עדשים. האם ההתעסקות והאחריות בעבודה עם חברה שקשה לסמוך עליה בתמורה לכסף קטן שיתקבל אם אותם לקוחות יעברו לשירותי פרימיום שווה?

ללקוח ישראלי שנפגע מהשירות ומרשלנות יהיה קשה להתמודד מול חברה אמריקאית או אינדונזית אלמונית אך כן יוכל להגיע ולתבוע את הריסלר הישראלי במיוחד אם מדובר ברשלנות גם אם השירות בחינם ובוודאי אם בתשלום.

נראה שבלאותה חברה אלמונית הקשורה גם איכשהו לשם MAIN-HOSTING, יש גם אחסון אתרים בתשלום הנקרא HOSTING24 וכנראה שהמטרה להביא לקוחות בחינם ובעתיד להעביר אותם לשירותי פרימיום בתשלום. ונשאלת השאלה אם כל זה שווה את המאמץ? והאם החסכון הזעום שווה את הסיכון?

עוד בנושא